«До себе» — платформа саморозвитку

З чого розпочалась наша історія?

У 2018 році ми, Анна Григор'єва та Тетяна Клинець, працюючи разом в альтернативній школі для дітей, подружились та почали ділитись смішними і не дуже історіями з особистого життя. Згодом ми вирішили, що світ має це знати — і створили інстаблог про стосунки «Поцілунки».
Чимало змінилось у житті кожної з нас — і це змінило наш блог. Наразі наш блог не тільки про стосунки, а ще й про психологію та ментальне здоров'я, і називається від «До себе». Його мета — підтримувати психологічну міць українців. Для цього ми регулярно створюємо продукти для саморозвитку, а також оновлюємо сервіс «Твій психолог».

Платформа саморозвитку «До себе» в числах:

6
років блогінгу і сотні корисних дописів
4
інфопродукти для самовдосконалення
1
послуга — сервіс із підбору психологів «Твій психолог»
29,1к
підписників в інстаграмі — і ми на цьому не зупинимось :)

Про авторок

анна григор'єва
Анна Григор'єва
Юна блогиня, авторка Телеграм-боту для самопізнання. І, як ти вже здогадався/лась, співавторка блогу про стосунки @potsilunky та співзасновниця платформи «Твій психолог».
Обожнюю все, що пов'язане із саморозвитком, самопізнанням та розширенням власних меж. Власне, це одна з причин, чому у 2016-2017 роках мала досвід власної психотерапії, що згодом підштовхнуло до створення платформи.
Люблю ділитись із людьми своїм досвідом, розповідати смішні історії про батька і знімати тіктоки.
Коуч Тетяна Клинець
Тетяна Клинець
Професійна коучиня у статусі РСС, співавторка блогу про стосунки @potsilunky та співзасновниця платформи «Твій психолог».
Найважливіше для мене — сім'я та інтерес до життя. Я прагну до змістовного, наповненого враженнями існування, де нам вдається популяризувати психологію та турботливий, екологічний підхід до себе, інших людей і цього світу.
Також мені важливо багато займатись спортом, стильно одягатись та популяризувати українське.